Protokół z obrad komisji konkursowej konkursu Fotosport  – z dnia 22-01-2010r.

 Jury w następującym składzie:

- Agnieszka Wójtowicz-Owieśniak (firma Apex)

- Daniel Wiktorowicz (firma Corel Corp.)

- Andrzej Zaremba

- Sylwia Kostrzewska (Grajmy.com – sekretarz komisji) Przyznało następujące nagrody:

I.                   W kategorii Kibice:
 
I miejsce – "Asia2808" (Kibice reprezentacji Polski, Wrocław, 03.07.2009, mecz Polsk.jpg)
II miejsce – Patrycja Nahrebecka (Kibice 3.jpg)
III miejsce – Anna Pietruszka (Kibice 2.JPG)
IV miejsce – Daniel Skiba (IMG_2054.jpg)
V miejsce – Alicja Górka (Kibice.jpg)
 
Wyróżnienia: Marzena Zubel (marzena.jpg), Grzegorz Michalec (Kibicujemy kulturalnie.jpg), Zuzanna Dedyk (DSCF1686.jpg), Mateusz Momot (MATEUSZ_MOMOT (11).JPG), Katarzyna Szczepanik (9.jpg)
 
II.                W kategorii Mój idol:
 
I miejsce – Iga Stanisławska (SDC10049.psd.jpg)
II miejsce – Emilia Mroczkowska (toczek.jpg.)
III miejsce – Patrycja Nahrebecka (Mój idol 8 Fot. Patrycja Nahrebecka.jpg)
IV miejsce – Monika Ślęzak (DSC05125)
V miejsce – Maria Sromek (paweł i marek 010.jpg)
 
Wyróżnienia: Angelika Freimut (konkurs.jpg), Szymon Laszczak (stefan hula 004.jpg), Tomek Wiśniewski (Kopia P4183161.JPG), Krystian Kort (nasz zespół z Kasią Dydek.JPG),
 
III.             W kategorii Smak zwycięstwa, gorycz porażki:
 
I miejsce – Sylwia Kowalska (IMG_0025)
II miejsce – Dominik Kalinowski (IMGP6381.JPG)
III miejsce – Emilia Mroczkowska (smak1.jpg)
IV miejsce - Kamila Rafałowska (Obrazy 179.jpg)
V miejsce – Mateusz Zielewicz (9.jpg)
 
Wyróżnienia: Emil Sieńko (NA PODIUM.JPG), Angelika Hasior (Zwycięstwo!.jpg), Karolina Szewczyk (hura Trafiłam do kosza.JPG), Hubert Armata (9.jpg), Natalia Wełnicka (IMG_0002.jpg)
 
IV.              W kategorii Sport w szkole:
 
I miejsce – Karolina Szewczyk (zabawa w kotka i myszkę.JPG)
II miejsce – Aleksandra Wiśniewska (sport 2.jpg)
III miejsce – Oskar Watras (Sport w szkole - rzut do celu.jpg)
IV miejsce – Sylwia Kowalska (IMG_0015)
V miejsce – Michalina Trawińska (IMG_0090)
 
Wyróżnienia: Aleksandra Zimny (ola sport 044.jpg), Karol Grzona (Rzut rożny.jpg), Klaudia Nowak (PB147524.JPG), Adrian Prokopczuk (Adrian Prokopczuk2.jpg), Monika Drobik (ZACHWYT.jpg)
 
V.                 W kategorii Mój kolega sportowiec:
 
I miejsce – Jan Kardasiński (P6082092.JPG)
II miejsce – Paulina Fydrych (Nr1.JPG)
III miejsce – Hanna Daszuta (IMG_0046.jpg)
IV miejsce – Alicja Górka (Moj kolega sportowiec.jpg)
V miejsce – Adam Kruk (K4.JPG)
 
Wyróżnienia: Olga Korcz (szkolny Michael Jordan.JPG), Mateusz Tomżyński (Zawodowcy.jpg), Oktawia Wojasińska (IMG_0127), Przemysław Jankowski (nnjnj.jpg), Justyna Cieślikowska (skacz, skacz - jak Adam M.jpg)
 
VI.             W Kategorii Trener:
 
I miejsce – Maciej Niedziałkowski (trener.jpg)
II miejsce – Krystian Kort (trener koszykówki w SP 7 Poznań.JPG)
III miejsce – Adrianna Kalinowska (Mój trener3.jpg)
IV miejsce – Przemysław Przech (mój trener.JPG)
V miejsce – Mateusz Witkowski (mój trener_SP3 Góra)
 
Wyróżnienia: Patrycja Warszawska (DSC03904.jpg), Katarzyna Wróbel (zima 006.jpg), Oskar Watras (Mój trener- Uśmiech przede wszystkim..jpg), Bartosz Śliwicki (IMG_0001)

Dodatkowo – doceniając w pełni umiejętności i talent – jury zdecydowało się przyznać 3 wyróżnienia specjalne. Ich zdobywcy nadesłali zdjęcia zdecydowanie wyróżniające się spośród innych, także technicznie. Są to: Adam Łakomy, Konrad Murański, Jarosław Respondek.

Nagrody dla szkół za najaktywniejszy udział:
 
- licencja Corel Draw classroom - otrzymuje Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 w Sompolnie
- licencja antywirusowa Kaspersky 100 stanowisk - otrzymuje Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Nr 1 w Szczyrku.